Logo

مقالات

محصولات

021-88986350 دفتر فروشگاه
سبد خرید (0)

مقالات

محصولات

پشتیبانی آنلاین

بررسی مشکلات زودپز

بررسی مشکلات زودپز
بررسی مشکلات زودپز

لازم است بدانید که زودپز در دو نوع گازی و برقی در دسترس می باشد که ممکن است هر کدام از آن ها برای شما مشکلات زودپز را رقم بزنند. چرا که در صورت آسیب دیدن بخش و یا عدم رعایت نکات نگهداری اصولی از این وسیله، می تواند در آخر منجر به بروز مشکلات زودپز شود. توجه داشته باشید که در صورت آسیب دیدن زودپز، امکان دارد که روند پخت و پز دچار مشکل شود. از این رو آی پی یدک به بررسی مشکلات زودپز در این مطلب برای شما پرداخته است تا بتوانید بر اساس راهنمای تعمیر زودپز به راحتی آن ها را در خانه بر طرف نمایید.

کاربران گرامی؛ برای تهیه هر کدام از قطعات زودپز کافیست تا به فروشگاه قطعات لوازم خانگی آی پی یدک مراجعه کنید.

5 عنوان از مشکلات زودپز

5 عنوان از مشکلات زودپز، جزو رایج ترین مشکلات زودپز در راهنمای تعمیر زودپز می باشند که بر اساس تجربه تکنسین های آی پی یدک جمع آوری شده اند. در نظر داشته باشید که در صورت بروز هر کدام از مشکلات زودپز که در ادامه آورده ایم، می توانید با کمک عیب یابی زودپز و راهنمای تعمیر زودپز، به راحتی آن ها را در خانه برطرف کنید.

راهنمای عیب یابی بوق زدن مدام زودپز برقی

امکان دارد که زودپز برقی در زمان شروع به کار می کند و در حال گرم شدن است تا هنگامی که زمان تایمر آن به اتمام برسد، بوق بزند. شما اگر در برخی از مواقع به این بوق زدن ادامه داد، باید بدانید که شما با یک نوع از مشکلات زودپز رو به رو شده اید. در نتیجه باید صفحه نمایشگر آن را بررسی کنید و کد خطا را بر اساس راهنمای تعمیر زودپز بررسی نمایید.

توجه داشته باشید که امکان دارد یکی از دلایل بوق زدن بیش از حد زودپز برقی، داغ شدن بی اندازه آن باشد که می خواهد به نوعی شما را از آن آگاه کند. اما اگر با عیب یابی زودپز بر اساس راهنمای تعمیر زودپز، مشکل دستگاه شما برطرف نشد، می توانید برای عیب یابی تخصصی و همین طور خرید هر یک قطعات و لوازم زودپز، به فروشگاه آی پی یدک مراجعه نمایید.

بررسی مشکل گیر کردن سوپاپ شناور زودپز در راهنمای عیب یابی آن

سوپاپ شناور در ساختار زودپز، قطعه ای کوچک است که در بالای درب قرار گرفته است. سوپاپ شناور وظیفه دارد تا بین حالت طبیعی و تهویه هوای داخل زودپز، به راحتی حرکت کند. اما گیر کردن سوپاپ شناور می تواند یکی از مشکلات زودپز به شمار آید.

در واقع این نوع از مشکلات زودپز زمانی اتفاق می افتند که ذرات غذا در داخل سوپاپ گیر کرده باشند. شما باید ابتدا سوپاپ را جدا نمایید و به طور کلی آن را تمیز کنید. همین طور باید دور تا دور سوپاپ را به خوبی تمیز نمایید.

پس از این که از تمیز بودن و عدم وجود ذرات مواد غذایی اطمینان خاطر کسب کردید، می توانید آن را در جای خود قرار دهید. توجه داشته باشید که اگر باز هم متوجه گیر کردن آن شدید، باید در جهت تعویض سوپاپ زودپز اقدام نمایید. شما می توانید برای خرید این بخش از زودپز به فروشگاه آی پی یدک مراجعه نمایید.

چگونه مشکل بوی بد دادن زودپز برقی را ‌بر طرف کنیم؟

یکی دیگر از مشکلات زودپز برقی، ساطع کردن بوی بد و نا مطبوع می باشد. توجه داشته باشید که واشر لاستیکی زودپز برقی می تواند به راحتی انواع و اقسام بو ها را به خود جذب کند. بالخص زمانی که در حال آماده سازی یک غذای پر ادویه هستید، این لاستیک به راحتی بو ها را به خود جذب می کند.

شما می توانید برای از بین بردن این نوع از مشکلات زودپز بر اساس راهنمای تعمیر زودپز، واشر را از جای خود دربیاورید و به خوبی آن را تمیز کنید. توجه داشته باشید که در صورت عدم بر طرف شدن بوی نا مطبوع زودپز برقی، باید واشر را به طور کلی تعویض نمایید. به شما توصیه می کنیم که برای خرید واشر زودپز برقی با تکنسین های فروشگاه آی پی یدک در تماس باشید.

راهنمای عیب یابی خارچ شدن بخار از زودپز در حالی که می خواهیم از آن استفاده کنیم و نحوه تعمیر آن

یکی دیگر از مشکلات زودپز، خارج شدن بخار در حالی است که می خواهیم از آن استفاده کنیم. این نوع از مشکلات زودپز بر اساس راهنمای تعمیر زودپز، از سوپاپ نشات می گیرد. به همین خاطر باید حتما سوپاپ را به خوبی تمیز کنید. در صورتی که مشکل زودپز شما برطرف نشد، باید هر چه زود تر اقدام به تعویض سوپاپ نمایید.

توجه داشته باشید که اگر بخار از کناره های درب زودپز خارج می شود، باید از خوب قفل کردن درب زودپز اطمینان خاطر کسب کنید. اگر درب محکم به نظر می آید، حتما واشر را مورد بررسی قرار دهید.

در صورتی که واشر شل شده است، شما می توانید آن را چند دقیقه ای در داخل فریزر قرار دهید. اما این راهکار بر اساس راهنمای عیب یابی زودپز، صرفا موقتی بوده و باید هر چه زود تر به فکر خرید یک واشر نو باشید. ما به شما پیشنهاد می دهیم که برای عیب یابی زودپز به صورت تخصصی به فروشگاه آی پی یدک مراجعه نمایید.

راهنمای عیب یابی خوب پخته نشدن مواد غذایی در زودپز

عدم خوب پخته شدن مواد غذایی در زودپز، می تواند یکی دیگر از رایج ترین مشکلات زودپز به شمار آید. توجه داشته باشید که بر اساس راهنمای تعمیر زودپز و همین طور عیب یابی زودپز، باید واشر و هم چنین سوپاپ را مورد بررسی قرار دهید. ضمن این که باید در نظر بگیرید مواد غذایی شما از چه مقدار درجه سختی برخوردار هستند. به طور مثال پخت گوشت شاید نیاز به زمان بیش تری نسبت به پخت لپه داشته باشد.

اگر موفق نشدید از این قبیل مشکلات زودپز خود را برطرف کنید، بهتر است برای عیب یابی زودپز به صورت تخصصی، با تکنسین های آی پی یدک در تماس باشید. در غیر این صورت امکان دارد که به سلامت سایر بخش های سالم زودپز شما نیز آسیب وارد شود.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست