Logo

مقالات

محصولات

021-88986350 دفتر فروشگاه
سبد خرید (0)

مقالات

محصولات

پشتیبانی آنلاین

بررسی مشکلات ماشین لباسشویی

بررسی مشکلات ماشین لباسشویی
بررسی مشکلات ماشین لباسشویی

با ورود ماشین لباسشویی ها به هر خانه ای، به امر شستشو و تمیز نمودن لباس ها، سهولت بخشیده شد. همان طور که می دانید از ماشین لباسشویی برند ها و همین طور مدل های مختلفی در بازار موجود هستند که هر کدام می توانند پس از مدتی استفاده شما را با بررسی مشکلات ماشین لباسشویی مواجه کنند. اما نگران نباشید. آی پی یدک در این مطلب 10 مشکل رایج ماشین لباسشویی را که به عنوان رایج ترین و متداول ترین مشکلات ماشین لباسشویی شناخته شده اند را برای شما در این مطلب آورده است.

کاربران گرامی؛ برای تهیه قطعات ماشین لباسشویی می تواند به فروشگاه قطعات لوازم خانگی آی پی یدک مراجعه کنید.

10 مشکل رایج ماشین لباسشویی

10 عنوان از مشکلات ماشین لباسشویی، به عنوان رایج ترین و متداول ترین مشکلات شناخته شده در بین تکنسین های آی پی یدک می باشند که شما می توانید یک به یک آن ها را بر اساس راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی بر طرف نمایید. هم چنین آی پی یدکدر این مطلب به عیب یابی ماشین لباسشویی به صورت تخصصی پرداخته است تا بتوانید به راحتی مشکلات ماشین لباسشویی را رفع کنید.

راهنمای عیب یابی پرش به اطراف ماشین لباسشویی

اکثر ماشین لباسشویی ها تا حدی به اطراف پرش و لرزش دارند. اما اگر متوجه شدید که این مقدار افزایش پیدا کرد به طوری که ماشین لباسشویی دچار پرش شده است، نگران نباشید. این دسته از مشکلات ماشین لباسشویی می تواند به دلیل عدم تراز بودن دستگاه باشد. هم چنین ممکن است کمک فنر ها از شاسی ماشین لباسشویی جدا نشده باشند. شما باید این مسئله را با کمک راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی و با راهنمایی های تکنسین های آی پی یدک بر طرف نمایید.

بررسی پر سر و صدا بودن ماشین لباسشویی در راهنمای عیب یابی آن

به طور معمول یک ماشین لباسشویی به صورت استاندارد در زمان شستشو و کار، از خود سر و صدا ایجاد می کند. اما ممکن است که به طور ناگهانی شما متوجه افزایش این سر و صدا شوید. این گونه از مشکلات ماشین لباسشویی بر اساس راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی، به دلیل گیر کردن شی در قسمتی از دستگاه و یا دیگ آن می باشد. همین طور ممکن است به دلیل این باشد که قطعه و بخشی از ماشین لباسشویی شما نیاز به تعویض دارد. در صورتی که پس از عیب یابی ماشین لباسشویی متوجه شدید به قطعات آن نیاز داشتید، می توانید به فروشگاه آی پی یدک مراجعه نمایید.

چگونه مشکل عدم خالی شدن آب ماشین لباسشویی را ‌بر طرف کنیم؟

عدم خالی شدن آب، یکی از رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی می باشد. توجه داشته باشید که این مسئله نشانگر مسدود شدن فیلتر و یا خرابی پمپ می باشد. برای عیب یابی ماشین لباسشویی باید ابتدا آب داخل دستگاه را خالیک نید. حال شلنگ تخلیه را به بیرون بکشید و آن را درون یک سطل قرار دهید تا آب به طور کامل خالی شود. در صورتی که بر اساس راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی متوجه شدید که نیاز به خرید و یا تعویض قطعات ماشین لباسشویی دارید، می توانید از طریق فروشگاه آی پی یدک اقدامات لازم را انجام دهید.

راهنمای عیب یابی و رفع عدم چرخش ماشین لباسشویی و نحوه تعمیر آن

از جمله مشکلات ماشین لباسشویی، می تواند عدم چرخش آن باشد. توجه داشته باشید که باید عیب یابی ماشین لباسشویی را به صورت تخصصی انجام دهید تا بتوانید بر اساس راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی اقدامات لازم را انجام دهید. حتما در صورت بروز این گونه از مشکلات ماشین لباسشویی، برس ها، کمربند درایو و یا موتور را بررسی نمایید. توجه داشته باشید که امکان دارد شما در زمان تعمیر ماشین لباسشویی نیاز به قطعات و لوازم جانبی آن داشته باشید، به همین خاطر به شما توصیه می کنیم که با تکنسین های آی پی یدک در تماس باشید.

راهنمای عیب یابی بودی بد دادن لباس ها

این گونه از مشکلات ماشین لباسشویی، امکان دارد به دلیل استفاده از مایع لباسشویی نا مناسب باشد. چرا که ممکن است باعث رشد باکتری ها در داخل ماشین لباسشویی شود. توجه داشته باشید که پس از هر بار استفاده از ماشین لباسشویی، حتما برای مدتی طولانی درب آن را باز نگه دارید تا هر گونه بخارات از داخل آن خارج شوند. اما اگر با راهکار های ارائه شده در راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی مشکلات آن برطرف نشد، می توانید از تکنسین های آی پی یدک کم بگیرید.

راهنمای عیب یابی و رفع مشکل عدم باز شدن درب

توجه داشته باشید که ممکن است مشکلات ماشین لباسشویی هر لحظه و هر زمان خود را بروز دهند. به همین خاطر باید پس از مشاهده آن ها اقدامات لازم را بر اساس راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی پس از عیب یابی آن انجام دهید. عدم بار شدن درب ماشین لباسشویی نیز از جمله مشکلات ماشین لباسشویی است که باید حتما بدون معطلی مورد تعمیر قرار بگیرد. توجه داشته باشید که باید قفل درب ر را تعویض نمایید. به همین خاطر در صورت نیاز به قفل درب نو و جدید می توانید با فروشگاه آی پی یدک تماس بگیرید.

بررسی مشکل تخلیه نامناسب و یا آهسته ماشین لباسشویی و راهنمای عیب یابی آن

امکان دارد که یکی دیگر از مشکلات ماشین لباسشویی شما، تخلیه نا مناسب و یا آهسته باشد. همین طور ممکن است پس از یک چرخه شروع به آب گرفتن اضافی در دستگاه کند. شما باید بر اساس راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی، حتما فیلتر را مورد بررسی قرار دهید. ممکن است فیلتر آسیب دیده باشد و یا مانعی در راه آن وجود داشته باشد. در صورت نیاز باید حتما فیلتر را پس از عیب یابی ماشین لباسشویی تعویض نمایید. برای خرید یک فیلتر استاندارد و اورجینال می توانید از تکنسین های آی پی یدک کمک بگیرید.

چگونه مشکل آب گیری نکردن ماشین لباسشویی را ‌بر طرف کنیم؟

اگر مشکلات ماشین لباسشویی شما شامل آب گیری نکردن نیز می شود، بهتر است این بخش از مطلب را از دست ندهید. توجه داشته باشید که این دسته از مشکلات ماشین لباسشویی می تواند به دلیل باز بودن درب دستگاه، خراب بودن میکروسوییچ و یا هیدرواستات، قطع بودن سیم های رابط بین کلید تایمر، هیدرواستات و میکروسوییچ، باشد. شما باید هر یک بخش ها و قطعات نام برده شده را به صورت تخصصی بر اساس راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار دهید. در صورت نیاز به عیب یابی ماشین لباسشویی به صورت تخصصی، می توانید از تکنسین های آی پی یدک در این زمینه کمک بگیرید.

بررسی مشکل قطع نشدن عمل آب گیری ماشین لباسشویی در راهنمای عیب یابی آن

قطع نشدن عمل آب گیری یکی دیگر از مشکلات ماشین لباسشویی می باشد که باید حتما رفع شود. در نظر داشته باشید که در زمان عیب یابی ماشین لباسشویی، باید شیر ورودی آب را مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که از سلامت شیر آب ورودی اطمینان خاطر کسب کردید، باید تایمر، سوییچ فشار و فشار آب ورودی به ماشین لباسشویی را چک کنید. توجه داشته باشید که در صورت نیاز به تعویض هر کدام از قطعات نام برده شده در ساختار ماشین لباسشویی می توانید آن ها را از فروشگاه آی پی یدک تهیه کنید.

چگونه مشکل عدم روشن شدن ماشین لباسشویی را ‌بر طرف کنیم؟

یکی دیگر از مالب در بررسی مشکلات ماشین لباسشویی، می تواند روشن نشدن آن باشد. این مسئله می تواند به دلیل عدم رسیدن جریان برق به دستگاه رخ دهد. حتما پریز برقی که سیم و دو شاخه ماشین لباسشویی را به آن متصل کرده اید را بررسی کنید. در صورتی که باز هم این گونه از مشکلات ماشین لباسشویی شما بر طرف نشد، باید سیم و دو شاخه را بررسی نمایید. دقت داشته باشید که در صورت بروز مشکل در سیم و دو شاخه، باید آن ها را تعویض نمایید. شما پس از عیب یابی ماشین لباسشویی، می توانید از طریق فروشگاه آی پی یدک قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز خود را خریداری کنید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست