Logo

مقالات

محصولات

021-88986350 دفتر فروشگاه
سبد خرید (0)

مقالات

محصولات

پشتیبانی آنلاین

ویدیو بررسی علل خوب نبودن فوم شیر اسپرسوساز

2244 بازدید
0 دیدگاه

اسپرسوساز و نسپرسوساز یکی از لوازم پر کاربرد زندگی امروز به حساب می آیند به طوری که بسیاری از خانواده ها به طوره روزانه و حتی در روز چند باز از این دستگاه استفاده می کنند، شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد درست کردن یک نوشیدنی خوب با شیر و قهوه را داشته باشید اما اسپرسوساز شیر خوبی را به شما ندهد، به همین دلیل در ویدیو بررسی علل خوب نبودن فوم شیر اسپرسوساز با شما همراه هستیم.

کاربران گرامی؛ در صورتی که نیازمند تامین قطعات اسپرسوساز شدید می توانید برای رفع مشکل خود اقدام به خرید از فروشگاه قطعات لوازم خانگی آی پی یدک نمایید.

فیلم آموزشی بررسی دلیل خوب نبودن فوم شیر اسپرسوساز

طبیعتا خوب نبودن فوم شیر اسپرسوساز چیزی ظبیعی نمی باشد، و به نوعی می توان گفت در زمان این مشکل ایرادی در دستگاه شما وجود دارد که باید رفع گردد.

  • اغلب مواقع مشکل اسپرسوساز های مختلف عدم هواگیری صحیح اسپرسوساز می باشد، رسوب زدایی و هواگیری امری واجب است که در فواصل زمانی مشخص باید انجام گردد.
  • علاوه بر این بروز خرابی در تعلیق ساز اسپرسوسز هم می تواند یکی دیگر از دلاایل عدم خوب بودن فوم شیر در این دستگاه باشد.
  • همانطور که از توضیحات تعمیرکار تیم آی پی در ویدیو بررسی علت خوب نبودن فوم شیر اسپرسوساز مشاهده کردید روی برد یک ترموفیوز وجود دارد و بروز خرابی در این ترموفیوز هم می تواند منجر به خوب نبودن فوم شیر در اسپرسوساز شود.

نکاتی که باید برای خوب بودن فوم شیر اسپرسوساز مورد توجه داشت

توجه کنید که اگر استفاده درست و بهینه ای از اسپرسوساز خود داشته باشید اصلا با بروز مشکل خوب نبودن فوم شیر مواجه نخواهید شد، در همین راستا در ادامه ویدیو بررسی علل خوب نبودن فوم شیر اسپرسوساز به بررسی نکاتی می پردازیم که با رعایت آن ها فوم شیر بهتری خواهید داشت.

  • توجه داشته باشید که هر چند وقت باید دستگاه خود را هواگیری کنید.
  • علاوه بر این در صورتی که یک اسپرسوساز خانگی دارید توجه داشته باشید که استفاده بیش از حد از این دستگاه خود می تواند یکی از علل خوب نبودن فوم شیر باشد.
  • از گذاشتن وزن روی دستگاه خودگیری کنید.
  • اگر دستگاه شما محفظه شیر دارد به طور مررتب باید محفظه را شستشو دهید.
بدون برچسب

امتیاز

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست