Logo

مقالات

محصولات

021-88986350 دفتر فروشگاه
سبد خرید (0)

مقالات

محصولات

پشتیبانی آنلاین

ویدیو بررسی مشکلات اتو

3398 بازدید
0 دیدگاه

اهمیت استفاده از اتو در هیچ خانه ای پوشیده نیست و به نوعی می توان گفت که همه افراد از مهم بودن این وسیله و استفاده آن مطلع هستند، اما این وسیله هم از آن جایی که مجموعه ای از قطعات و اجزای مختلف می باشد خراب های پر تکراری دارد که اغلب مصرف کنندگان علت آن ها را نمی دانند، در صورتی که شما هم از این مصرف کنندگان هستید و علت مشکل را در اتو خود نمی دانید درر ادامه با ویدیو بررسی مشکلات اتو با ما همراه باشید.

کاربران گرامی؛ در صورت نیاز داشتن به قطعات لوازم خانگی می توانید برای رفع نیاز خود از فروشگاه قطعات لوازم خانگی آی پی یدک خرید کنید.

علت روشن نشدن اتو چیست؟

اولین موردی که مصرف کنندگان در مورد اتو زیاد از تعمیرکاران لوازم خانگی می پرسند علت روشن نشدن اتو می باشد، همین مسئله سبب شده تا در ادامه از تعمیرکار آی پی امداد درخواست کنیم تا به این موضوع بپردازد و دلایل این مشکل را برای ما توضیح دهد.

 • اولین چیزی که می توند علت این مشکل باشد خرابی برد الکترونیکی دستگاه است.
 • بعد از آن مورد دیگری که باید آن را مورد بررسی قرار دهید سالم بودن ترموفیوز دستگاه هست، چرا که نوسان برقی ممکن است ترموفیوز دستگاه شما را با مشکل مواجه نماید.
 • علاوه بر این در زیر ترموستات یک پلاتین قرار دارد، شکیتگی پلاتین زیر ترموستات از روشن شدن اتو جلوگیری خواهد کرد.

چرا اتو بوی سوختگی می دهد؟

دومین مشکل رایجی که در ویدیو بررسی مشکلات اتو قصد بررسی آن را داریم دلیل بوی سوختگی این دستگاه است، از نظر تعمیرکار آی پی امداد بوی سوختگی در اتو به دو علت می باشد که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت:

 • علت اول قطع نکردن ترموستات و ایجاد بی از حد حرارت روی المنت می باشد، این به آن معنی است که ایججاد حرارت بی از حد روی المنت علت بوی سوختگی اتو می باشد.
 • دومین موردی که تعمیرکار تیم آی پی به آن اشاره کرد این است که در برق ماندن اتو برای فواصل زمانی نسبتا بلند می تواند منجر به ایجاد بوی سوخگی در این دستگاه گردد.

برای رفع تیرگی کفی اتو چه باید کرد؟

اتو به طور مستقیم با البسه مختفی در تماس است و در صورتت کمترین چسبیدن به این البسه ممکن است تیره شود، در ادامه از تعمیرکار تیم آی پی خواستیم تا راهکار رفع تیرگی کفی اتو را برای ما شرح دهد:

 • اولین راه تعویض آن است، که البته به هیچ وجه نمی توان کفی اتو را یافت کرد.
 • دومین راه این است که یک کاور برای کف اتو بخرید و با اون اتو را انجام دهید.

علت نشت آب از اتو چیست؟

شاید نشت آب از اتو را بتوان مشکلی دانست که بسیاری از افراد آن را تجربه کرده اند، در ادامه با کمک تعمیرکار آی پی علت این مشکل در اتو را مورد بررسی قرار می دهیم:

 • ابتدا باید شلنگ ها و اتصالات آبی درون دستگاه را مورد بررسی قرار دهیم، وجود نشتی در هر کدام از این ها ممکن است منجر به نشت آب شود.
 • دومین علن نشت آب از اتو هم خرابی ترموستات است، در صورت خرابی ترموستات المنت داغ نمی شود و آب را به بخار تولید نمی کند و این موضوع منجر به نشت آب می گردد.

علت بخار ندادن اتو چیست؟

بسیاری از کاربران همیشه در هنگام اتو کردن البسه خود از قابلیت بخار استفاده می کنند، و در صورتی که دستگاه آن ها بخار ندهد سریعا با این سوال مواجه می شوند که علت آن چیست؟ در ادامه ویدیو بررسی مشکلات اتو این موضوع را مورد بررسی قرار می دهیم تا مشکل شما عزیزان را رفع کنیم:

 • اولین علت رایج بخار ندادن اتو رسوب گرفتگی آن است، که در این مواقع مشکل با رسوب گیری دستگاه رفع خواهد شد.
 • دومین چیزی که ممکن است علت این مشکل باشد خرابی پمپ بخار یا اورینگ های آن است که در این مواقع باید اقدام به تعویض آن نمایید.

علت خارج نشدن آب از آبپاش اتو چیست؟

اخرین مشکل رایجی که مصرف کنندگان زیاد به دنبال علت آن می گردند خارج نشدن آب از آبپاش دستگاه است، در بخش آخر این ویدیو از تعمیرکار آی پی خواستیم تا به بررسی علت خارج نشدن آب از آبپاش اتو بپردازیم:

 • رسوب گرفتگی در این دستگاه و مجرای بخار منجر به بروز این مشکل می گردد.
 • علاوه بر این بروز خرابی در پمپ آبپاش و اورینگ های آن هم می توانند منشاء این مشکل باشند، که البته در این مواقع امکان تعمیر وجود ندارد و باید اقدام به تعویض آن نمایید.

 

بدون برچسب

4/5 - (5 امتیاز)

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست