Logo

مقالات

محصولات

021-88986350 دفتر فروشگاه
سبد خرید (0)

مقالات

محصولات

پشتیبانی آنلاین

ویدیو نحوه تعویض فن یخچال

1742 بازدید
0 دیدگاه

ایجاد صدای زیاد، خنک نشدن و بسیاری دیگر از خرابی ها در یخچال علائم سالم نبودن فن یخچال می باشند، علاوه بر این فن یخچال از آن دسته قطعاتی نیست که بتوان گفت قابل تعمیر است و در صورت بروز هرگونه خرابی در این قطعه باید اقدام به تعویض آن نمایید، در صورتی که اشراف کافی به نحوه انجام این کار ندارید می توانید در ویدیو نحوه تعویض فن یخچال با فروشگاه اینترنتی قطعات لوازم خانگی آی پی یدک با ما همراه باشید.

فیلم آموزشی تعویض فن یخچال

تعویض فن یخچال امری بسیار تخصصی می باشد اما اگر کمی دست به آچهار باشید می توانید با مشاهده ویدیو تعویض فن یخچال با ما همراه باشید تا بتواید اینکار را در منزل خود به سادگی و راحتی انجام دهید.

  • توجه داشته باشید که یخچال های مختلف فن های مختلفی دارند که باید فن مناسب برای یخچال خود را تامین کنید.
  • باید ابتدا قفسه ها و کشو های یخچال ود را در باویرید و با باز کردن فلاپ یخچال اقدام به تعویض فن یخچال کنید.
  • فن یخچال ها اتصالات و فیش های متعددی دارند و قبل از جدا کردن آن ها بهتر است تتا برای اتصال مجدد در ست آن ها یک عکس دقیق از ان ها بگیرید.

وسایل مورد نیاز و ویدیو نحوه تعویض فن یخچال

همانطور که در فیلم آموزشی تعویض فن یخچال مشاهده کردید برای انجام اینکار به طور دست نیاز به برخی وسایل دارید، برای اینکه به راحتی بتوانید اقدام به انجام اینکار نمایید در ادامه لیستی از وسایل مورد نیاز را برای شما تهیه کیده ایم.

  • دریل یا پیچ گوشتی 4 سو
  • یک فن جدید مطابق با دستگاه شما
  • دم باریک جهت جدا کردن فیش های فن

نحوه تشخیص فن مناسب برای یخچال

یخچال ها در دو نوع 220 و سرامیکی به بازار ارئه می شوند، اگر نمی دانید یخچال شما از کدام یک از این دو فن استفاده می کند و برای تعویض باید اقدام به خرید کدام نوع کنید در این بخش با ما همراه باشید.

  • همانطور که در راهنمای تصویری تعویض فن یخچال مشاهده کردید یخچال های مکانیکی از فن های 220 و یخچال های الکترونیکی از فن های سرامیکی استفاده می کنند.
  • علاوه بر این یخچال های آمریکایی فن های به خصوصی دارند که بسته به مدل دستگاه شما متفاوت است.
بدون برچسب

امتیاز

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست