Logo

مقالات

محصولات

021-88986350 دفتر فروشگاه
سبد خرید (0)
تماس و پشتیبانی فروش

بررسی مشکلات قهوه ساز

بررسی مشکلات قهوه ساز
بررسی مشکلات قهوه ساز

قهوه ساز، یکی از دستگاه های محبوب برای افراد دوست دار قهوه می باشد. این دستگاه پر استفاده، امکان دارد که با مشکلاتی مواجه شود که به آن مشکلات قهوه ساز می گویند. از این آی پی یدک تحت 6 ایراد رایج قهوه ساز، یک به یک آن ها را مورد بررسی قرار داده است تا راحت تر بتوانید عیب یابی قهوه ساز را بر اساس راهنمای تعمیر قهوه ساز انجام دهید. توصیه می کنیم که اگر شما هم جزو کسانی هستید که با مشکلات این دستگاه مواجه شده اید، این مطلب با بررسی مشکلات قهوه ساز همراه باشید.

کاربرران گرامی؛ برای خرید هر کدام از قطعات قهوه ساز کافیست تا به فروشگاه قطعات آب پی یدک مراجعه نمایید.

6 مشکل رایج در قهوه ساز

6 مشکل رایج در قهوه ساز، جزو رایج ترین و متداول ترین مشکلات قهوه ساز به شمار می آیند که تکنسین های آی پی یدک بیش از پیش با آن ها از سوی مصرف کنندگان دستگاه قهوه ساز رو به رو شده اند. به همین خاطر در یک مطلب کامل و جامع به توضیح هر کدام پرداخته اند و عیب یابی قهوه ساز را انجام داده اند. شما می توانید به راحتی و در خانه بر اساس عیب یابی قهوه ساز و همین طور راهنمای تعمیر قهوه ساز مشکلات دستگاه خود را بر طرف نمایید.

راهنمای عیب یابی روشن نشدن قهوه ساز

اگر شما هم پس از گذشت یک روز کاری مشقت بار به سراغ دستگاه قهوه ساز خود رفته اید و متوجه شدید که دستگاه شما روشن نمی شود، باید عیب یابی قهوه ساز را آغاز کنید. ابتدا از سالم بودن پریزی که سیم و دو شاخه قهوه ساز را به آن متصل کرده اید، اطمینان خاطر کسب کنید. حال باید سیم و دو شاخه دستگاه قهوه ساز را مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که پارگی و یا خرابی مشاهده کرده اید، باید در جهت تعویض آن اقدام نمایید. اگر به دنبال یک فروشگاه شناخته شده در جهت خرید قطعات قهوه ساز هستید، می توانید به آی پی یدک مراجعه نمایید.

بررسی مشکل گرم نشدن آب توسط قهوه ساز در راهنمای عیب یابی آن

امکان دارد که قهوه ساز روشن شود، اما متوجه شوید که آب درون آن گرم نمی شود. در این مورد نیز باید ابتدا جریان برق پریز را بررسی نمایید. در صورتی که از سالم بدون پریز برق مطمئن شدید، باید عیب یابی قهوه ساز را از بخش های دیگر شروع کنید.

حتما المنت قهوه ساز را بررسی کنید. یکی از مشکلات قهوه ساز می تواند گرم نشدن آب به شمار آید که باید المنت مورد بررسی قرار بگیرد. حتما به کمک یک مولتی متر، اختلاف سطح الکتریکی را اندازه گیری نمایید.

در صورتی که ولتاژ و جریان برق کافی به دستگاه قهوه ساز می رسد، اما المنت حرارتی از خود تولید نمی کند، باید هر چه زود تر و برای داشتن یک فنجان قهوه داغ و دلچسب، المنت قهوه ساز را تعویض نمایید. توجه داشته باشید که پس از عیب یابی قهوه ساز و در جهت خرید قطعات آن برای بر طرف نمودن مشکلات قهوه ساز می توانید با تکنسین های آی پی یدک در تماس باشید.

چگونه مشکل جوشیدن قهوه در زمان آماده شدن را ‌بر طرف کنیم؟

اگر قهوه شما در زمان آماده شدن می جوسد، باید ترموستات قهوه ساز را بررسی کنید. توجه داشته باشید که می توانید به صورت دستی، تنظیمات ترموستات را انجام دهید. اما اگر باز هم با این دسته از مشکلات قهوه ساز مواجه شدید، باید هر چه زود تر اقدام به تعویض ترموستات قهوه ساز کنید. شما می توانید در جهت خرید این قطعه به فروشگاه آی پی یدک مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است که امکان دارد سوپاپ دچار خمیدگی و یا شکستگی شده باشد. حتما سوپاپ را در زمان عیب یابی قهوه ساز مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که متوجه شدید مشکل از سوپاپ است، باید آن را تعویض نمایید. شما می توانید برای تعویض سوپاپ قهوه ساز با تکنسین های آی پی یدک در تماس باشید.

راهنمای عیب یابی و رفع تلخی مزه قهوه و نحوه تعمیر آن

یکی از مشکلات قهوه ساز که خیلی از کاربران با آن دست و پنجه نرم می کنند، تلخی مزه قهوه آماده شده است. در این زمان شما باید برای عیب یابی قهوه ساز بر اساس راهنمای تعمیر قهوه ساز، با کمک مواد شونیده و یا مواد پاک کننده طبیعی، دستگاه خود را تمیز کنید. شما می توانید این کار را با برداشتن فیلتر و سایر قطعات داخلی قهوه ساز آغاز کنید. در صورتی که مشکل قهوه ساز شما بر طرف نشد، در جهت عیب یابی قهوه ساز به صورت تخصصی با تکنسین های آی پی یدک تماس بگیرید.

راهنمای عیب یابی رقیق بودن قهوه آماده شده

حتما باید در زمان آماده سازی قهوه، از آب سرد استفاده کنید. آب داغ و یا گرم می تواند باعث رقیق شدن قهوه شما شود. همین طور میزان و مقدار قهوه را برای دم کردن به اندازه بردارید. این مسئله نیز می تواند به غلیط شدن و یا رقیق شدن قهوه کمک کند. در صورتی که با انجام و اعمال موارد گفته شده مشکلات قهوه ساز شما حل نشد، باید جهت عیب یابی قهوه ساز اقدام کنید. در این زمینه می توانید از تکنسین های آی پی یدک کمک بگیرید.

 • راهنمای عیب یابی و رفع مشکل داغ نماندن قهوه آماده شده
 • اگر قهوه شما آماده شده است اما به سرعت سرد می شود و گرم نمی ماند، باید حتما المنت نگهدارنده قهوه ساز را بررسی نمایید. در صورتی که متوجه شدید قهوه ساز دیگر قهوه شما را گرم نگه نمی دارد، باید المنت نگهدارنده را هر چه زود تر تعویض کنید. شما می توانید برای تعویض المنت نگهدارنده قهوه ساز به فروشگاه آی پی یدک مراجعه کنید تا هر چه سریع تر مشکلات قهوه ساز شما بر طرف شوند.

  بدون برچسب

  0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  دیدگاهی بنویسید

  دیدگاه خود را وارد کنید
  نام خود را وارد کنید
  ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست