Logo

مقالات

محصولات

021-88986350 دفتر فروشگاه
سبد خرید (0)
تماس و پشتیبانی فروش

راهنمای خرید جارو شارژی

راهنمای خرید جارو شارژی
راهنمای خرید جارو شارژی

در راهنمای خرید جارو شارژی به بررسی موارد مختلفی اعم از نکات فنی مربوط به دستگاه، فناوری های به کار گرفته شده در دستگاه و همچنین پرفروش ترین برند های تولید کننده جارو شارژی در ایران می پردازیم. در این مقاله قصد داریم شما را با انتخاب بهینه جارو شارژی آشنا کرده تا امکان خرید ایده‌آل‌ترین دستگاه را برای شما فراهم آوریم. دقت به این راهنما می تواند در هنگام خرید این دستگاه به صرفه ترین و به این طریق خرید را برای شما رقم بزند.

کاربران گرامی چنانچه برای خرید جاروشارژی نیاز مند راهنمایی هستید می توانید با همراهی ما در این مقاله به تمام پرسش های خود در مورد این محصول پاسخ دهید.

نکاتی که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت:

 • نکاتی که در هنگام خرید جاروشارژی باید به آن توجه داشت
 • آشنایی با انواع جارو شارژی های موجود در بازار
 • جاروشارژی پارویی بخریم یا جاروشارژی دستی
 • یک جاروشارژی خوب چه ویژگی هایی دارد؟
 • گران ترین جاروشارژی موجود در بازار کدام است؟
 • ارزان ترین جاروبرقی موجود در بازار کدام است؟
 • جاروشارژی چی بخریم؟ لیست قیمت بهترین جاروشارژی های موجود در بازار
 • از نظر متخصصین آی پی یدک چه جاروشارزی ای خوبه؟

در ادامه با ما در آی پی یدک همراه بمانید.

نکاتی که در هنگام خرید جاروشارژی باید به آن توجه داشت

در بخش ابتدایی راهنمای خرید جاروشارژی قصد داریم تا نگاهی به نکاتی بیاندازیم که در هنگام خرید جاروشارژی باید به ان توجه داشت؛ اگر قصد خرید جاروشارژی دارید به شما توصیه می کنیم که بی گدار به آب نزنید و در این بخش با ما همراه باشید.

 • سعی کنید متناسب با نیاز خود اقدام به خرید این دستگاه نمایید.
 • باید چک کنید تا تمام قطعات جایگزین برای دستگاه خریداری شده شما در بازار موجود باشد.
 • سعی کنید از برندهای معتبر و شناخته شده برای خرید این دستگاه استفاده کنید.
 • خرید از فروشگاه های معتبر یکی دیگر از نکاتی است که در هنگام خرید جارو شارژی باید به آن دقت داشته باشید.
 • توجه داشته باشید که جاروشارزی نمی تواند جایگزین جاروبرقی باشد و صرفا برای جارو نقاطی که دسترسی به ان ها سخت است می توان از آن استفاده کرد.

آشنایی با انواع جارو شارژی های موجود در بازار

قبل از این که اقدام به خرید جارو شارژی کنید لازم است بدانید که امروزه جارو شارزی ها در دو نوع به بازار ارئه می شوند و هر کدام از آن ها کاربرد های مختلفی در فضا های مختلفی دارند؛ برای پاسخ به این پرسش که جاروشارژی چی بخریم ابتدا باید به دنبال نوع محصول مورد نظر باشید.

به صورت معمول کاربران می توانند برای خرید این دستگاه اقدام به انتخاب میان دو نوع زیر نمایند:

 • جارو شارژی دستی
 • جارو شارژی پارویی

بررسی مزایا و معایب جاروشارژی دستی

پس این که متوجه شدیم امروزه جارو شارژی ها در دو مدل دستی و پارویی روانه بازار می شوند وقت آن رسیده تا نگاهی به مزایا و معایب جاروشارژی دستی بیاندازیم.

 • جارو شارژی دستی اندازه بسیار کوچکی دارد.
 • فضای لازم برای قرار دادن این دستگاه در منزل بسیار کم خواهد بود.
 • با استفاده از این دستگاه می توانید نسبت به تمیز کردن قسمت های خاص اقدام نمایید.
 • جاهایی از منزل که جارو برقی و جارو شارژی پارویی به آن دسترسی ندارند در دسترس جارو شارژی دستی قرار دارد.
 • از جارو شارژی دستی می توانید برای تمیز کردن داخل خودرو نیز استفاده کنید.
 • این دستگاه معمولاً قیمت پایین تری خواهد داشت.
 • دقت داشته باشید که استفاده از جارو شارژی دستی برای مصارف خیلی وسیع کاربرد ندارد.
 • حدود زمان استفاده از این دستگاه به صورت پیوسته 15 دقیقه است.

بررسی مزایا و معایب جارو شارژی پارویی

برای این که راحت تر بتوان اقدام به مقایسه جاروشارژی دستی و جاروشارژی پارویی کرد به شما توصیه می کنیم تا در این بخش با ما همراه باشید.

 • به نسبت جارو شارژی دستی، این دستگاه اندازه بزرگتری دارد.
 • کاربرد آن برای تمیز کردن مساحت های بیشتر است.
 • فناوری‌های متنوع تری را می‌توانید در این دستگاه شاهد باشید.
 • استفاده از این دستگاه تقریباً شبیه به جارو برقی است.

جارو شارژی مدل پارویی بخریم یا دستی؟

جارو شارژی مدل پارویی انتخاب کنیم یا دستی؟ در دو بند قبلی به بررسی شرایط مختلف به هرکدام از دو نوع جارو شارژی دستی و پارویی پرداختیم. همانطور که مشاهده کردید این دو دستگاه با وجود شباهت هایی که به هم دارند، کاربردهای مختلف داشته و حتی امکان استفاده همزمان آنها نیز برای کاربران وجود دارد. از این نظر مقایسه آنها برای خرید می تواند بسته به کار کردی باشد که شما از دستگاه خود انتظار دارید.

یک جاروشارژی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

در این بخش از مقاله راهنمای خرید جاروشارژی قصد داریم تا به مطرح کردن پرسش یک جاروشارژی خوب چه ویژگی هایی دارد به صورت گام به گام عمواملی که در هنگام خرید جاروشارزی باید آن ها را رعایت کنید به شما گوشزد کنیم.

 • توان موتور یا باطری جاروشارژی
 • گنجایش مخزن جاروشارزی
 • چند کاره بودن جارو شارژی
 • جنس بدنه جاروشارژی
 • طیف قیمت جارو شارژی
 • کیفیت فیلتر جاروشارزی

در ادامه به صورت گام به گام به بررسی تمام نکات بالا خواهیم پرداخت.

اهمیت توان موتور یا باطری دستگاه در هنگام خرید جاروشارژی

توان موتور در جاروشارژی تاثیر مستقیم و زیادی روی مکش دستگاه دارد؛ به همین دلیل به شما توصیه می کنیم تا توجه ویژه ای به توان موتور جاروشارژی در هنگام خرید داشته باشید.

هر چقدر توان دستگاه شما بیشتر باشد امکان مکش آشغال های بزرگتر با آن فراهم خواهد شد. بود با دستگاه هایی با قدرت و توان کمتر شما نمی توانید هم محیطی را تمیز کرده و از این بابت ممکن است مشکلاتی در هنگام استفاده برای شما پیش بیاید. از این رو در هنگام خرید، بسته به کار کرد که از دستگاه خود انتظار دارید نسبت به انتخاب توان آن اقدام نمایید.

بررسی گنجایش مخزن دستگاه در راهنمای خرید جاروشارژی

یکی از اصلی ترین نکاتی که در هنگام بررسی راهنمای خرید جارو شارژی باید به ن پرداخت گنجایش مخزن یا پاکت جارو شارژی است که در ادامه به آن پرداخته ایم.

مخزن دستگاه یکی دیگر از مواردی است که در هنگام خرید باید به آن دقت داشته باشید. دستگاه شما هر چقدر مخزن بزرگتری داشته باشد امکان استفاده از آن برای مدت زمان طولانی تر و جمع کردن زباله های بیشتر برای شما فراهم خواهد بود.

جاروشارژی تک کاره بخرم یا چند کاره؟

معمولا زمانی که مصرف کنندگان در راهنمای خرید جاروشارژی با دو نوع مختلف این محصول مواجه می شوند این پرسش را مطرح می کنند که جاروشارژی تک کاره بخریم یا چند کاره؟

جارو شارژی را میتوانید در انواع تک کاره و دو کاره تهیه کنید. دستگاه های دو کاره قابلیت تمیز کردن آب را نیز برای شما فراهم آورده و می‌توانید از آنها در محیط‌های نسبتاً خیس نیز استفاده کنید.از این رو می توانید در هنگام خرید قابلیت مکش آب دستگاه نیز دقت نمایید.

کاربران گرامی توجه داشته باشید که جارو شارزی های چند کاره قیمت بسیاری بیشتری نسبت به جاروشارژی های تک کاره دارند.

اهمیت جنس و استحکام بدنه در هنگام خرید جاروشارژی

همانظور که در ابتدای راهنمای خرید جاروشارژی ذکر کردیم عمده کاربرد جاروشارزی ها نظافت و جارو محیط هایی است که دسترسی به آن ها سخت است و این به آن معناست که اگر محصول خریداری شده بدنه ضعیفی داشته باشد با ایجاد کوچک ترین ترک و شکستگی کارایی دستگاه پایین خواهد آمد.

یکی از موارد بسیار مهمی که در هنگام خرید این دستگاه باید به آن دقت داشته باشید،  جنس بدنه و کیفیت متریال به کار گرفته شده برای تولید آن است. معمولاً با شناخت برند های مختلف می تواند این مهم را در آنها بررسی کنید.

اهمیت مشخص کردن طیف قیمت در هنگام خرید جاروشارژی

بررسی قیمت در هنگام انتخاب جارو شارژی به شرح زیر می باشد:

قیمت یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید این دستگاه است. مسلماً هر چقدر هزینه بیشتری بپردازید می توانید دستگاهی با کیفیت و فناوری‌های پیشرفته تر تهیه کنید. برای این منظور به شما توصیه می کنیم که حتما متناسب با نیاز خود نسبت به انتخاب این دستگاه اقدام کنید و تنها به صرف قیمت اقدام به خرید دستگاه های گران قیمت نکنید.

بررسی کیفیت فیلتر دستگاه در راهنمای خرید جارو شارژی

فیلتر جاروبرقی و جاروشارژی یکی از اصلی ترین قطعات این محصولات است به همین سبب به شما توصیه می کنیم تا برای خرید بهترین جاروشارژی ممکن توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشید.

فیلتر جارو شارژی در دو نوع قابل شستشو و غیر قابل شستشو در بازار موجود است. در دستگاه‌هایی با فیلتر قابل شستشو شما هر بار می توانید پس از چند مدت استفاده فیلتر را شسته و دوباره آن را در جای خود قرار دهید. در نمونه فیلترهای غیر قابل شستشو شما پس از مدتی باید اقدام به تعویض فیلتر نمایید.

گران ترین جاروشارژی موجود در بازار کدام است؟

بسیاری از افراد رابطه مستقیمی میان قیمت و کیفیت قائل اند و به طوری این تصور در ذهن غالبافراد وجود دارد که محصولات گران ترین کیفیت بالاتری دارند؛ اگر شما هم به دنبال خرید گران ترین جاروشارژی موجود در بازار هستید در این بخش از مقاله راهنمای خرید جاروشارژی با ما همراه باشید.

نام برند جاروشارژی نام مدل جارو شارژی قیمت روز جارو شارژی
دایسون ABSOLUTE EXTRA PRO 37/000/000
میله CAT & DOG SMML0 28/000/000
بوش BLS612BLCK 19/000/000
دایسون MOTOR HEAD ORIGIN 17/000/000

ارزان ترین جارو شارژی در بازار ایران

اگر به مانند بسیاری دیگر از افراد به دنبال خرید یک جاروشارزی در کنار جاروبرقیخود هستید یا به هر علت دیگری قصد خرید یکی از ارزان ترین جاروشارژی های موجود در بازار را دارید در این بخش با ما همراه باشید.

در این بخش قصد داریم تا 5 مدل از ارزان ترین جاروشارژی های موجود در بازار را به همراه لیست قیمت روز به شما معرفی کنیم.

نام برند جاروشارژی نام مدل جاروشارژی گنجایش پاکت جاروشارژی توان موتور جاروشارژی تایم استفاده مداوم از جاروشارزی قیمت روز جاروشارژی (تومان)
شیائومی Deerma tb900 0/8 لیتر 50 وات 20 دقیقه 530/000
سابا HVC-414 0/5 لیتر 30 وات 10 دقیقه 780/000
ساکس 1301B 1 لیتر 40 وات 12 دقیقه 670/000
هومند 1216 0/3 20 وات 5 دقیقه 700/000
سوباشی SUB-VC1201 0/4 30 وات 6 دقیقه 900/000

جاروشارژی چی بخریم؟ لیست قیمت بهترین جاروشارژی های موجود در بازار

زمانی که برای خرید جارو شارژی پا به بازار بگذارید می بینید که برند های مختلفی در سراسر دنیا در حال تولید جاروشارژی هستند؛ همین مسئله انتخاب بهترین جاروشارژی را برای مصرف کننده بسیار سخت خواهد کرد؛ علاوه بر این پس از آشنایی با بهترین برند های تولید کننده جاروشارژی در بازار ایران متوجه خواهید شد که هر یک از این برند ها تعداد زیادی جاروشارژی را تا به حال به بازار ارائه کرده اند؛ در همین راستا در این بخش از راهنمای خرید جاروشارژی اقدام به معرفی 5 مدل از بهترین جاروشارژی های موجود در بازار کرده ایم.

نام برند جاروشارژی مدل جارو شارژی توان موتور جارو شارژی گنجایش پاکت جارو شارژی تایم استفاده مداوم از جارو شارژی قیمت جاروشارژی (تومان)
بلک اند دکر DVJ320J 25 وات 1 لیتر 120 دقیقه 1/300/000
آاگ CX8-2-80 O 35 وات 2/5 لیتر 80 دقیقه 4/500/000
فیلیپس FC6152 100 وات 0/4 لیتر 10 دقیقه 1/500/000
بوش BHN20110 20 وات 0/5 لیتر 16 دقیقه 2/400/000
فاکر TREND AS 1037 NT 37 وات 0/3 15 دقیقه 1/100/000

از نظر متخصصین آی پی یدک چه جاروشارزی ای خوبه؟

در بخش آخر راهنمای خرید جاروشارژی قصد داریم تا به دنبال پاسخی برای این مسئله باشیم که از نظر متخصصین آی پی یدک چه جاروشارزی ای خوبه؟ از نظر متخصصین آی پی یدک یک نمونه مناسب جاروشارژی باید ویژگی های زیر را داشته باشد.

 • باطری قدرتمند
 • مکش قوی
 • قابلیت شارژ شدن سری
 • داشتن سری های مختلف
 • وزن کن

در صورت نیاز به استفاده از خدمات تعمیر چجارو شارژی و یا تامین قطعات این دستگاه در منزل می توانید با ما در آی پی یدک تماس بگیرید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست