Logo

مقالات

محصولات

021-88986350 دفتر فروشگاه
سبد خرید (0)

مقالات

محصولات

پشتیبانی آنلاین

ویدیو بررسی مشکلات چایساز

3065 بازدید
0 دیدگاه

در سال های اخیر یکی از لوازم خانگی ای که در آشپزخانه بسیاری از ایرانی ها یافت می شود چای ساز است، چای نوشیدنی محبوب ما ایرانی هاست و همین موضوع منجر به این شده که همه ما از دستگاهی که نوشیدنی چای را ساده تر می کند استفبال کنیم، اما مثل هر دستگاه دیگری پیرامون این دستگاه هم ایرادات بسیاری رایج است که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت، در ادامه با ویدیو بررسی مشکلات چایساز با ما همراه باشید.

کاربران گرامی؛ تمام محتوای این صفحه در ویدیو نمایش داده شده و شما با همراهی مرکز فروش قطعات لوازم خانگی آی پی یدک در این ویدیو نیازی به مطالعه متن ندارید.

ویدیو بررسی مشکلات رایج چایساز

چایساز مجموعه ای از قطعات و اشیا است و طبیعتا عدم عملکرد بهینه این قطعات خرابی های مشخصی را پدید میاورد، در ادامه قبل از اینکه به سراغ هر چیز دیگری برویم به صورت جداگانه نگاهی به ایرادات رایج در چای ساز خواهیم پرداخت:

  • چرا چایساز آب را گرم نمی کند؟
  • چرا دکمه چایساز کار نمیکنه؟
  • چرا وقتی چایساز رو روی کفی می گذاریم اتفاقی رخ نمی دهد؟

چرا چایساز آب را گرم نمی کند؟

یکی از رایج ترین مشکلات چای ساز گرم نکردن آب توسط این دستگاه است، چیزی که باعث می شود بسیاری از مصرف کنندگان به تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی مراجعه کنند همین مشکل است، در ادامه به بررسی دلایل این مشکل خواهیم پرداخت:

  • اولین علت گرم نشدن آب در چایساز خرابی دکمه روی دسته می باشد، که غالبا این مشکل در اثر نفوذ آب به درون دسته و دکمه ها می باشد.
  • دومین علت هم خرابی و یا سوختگی در المنت دستگاه است که باید اقدام به تعویض آن نمود.

چرا دکمه چایساز کار نمی کند؟

کار نکردن دکمه چای ساز ارتباط مستقیمی با کار نکردن آن دارد، چرا که به قطع اگر دکمه روی دسته دستگاه کار نکند شما نمی توانید اقدام به روشن کردن دستگاه نمایید. در ادامه 2 دلیل کار نکردن دکمه های روی چایساز را به شما معرفی می کنیم:

  • اولین علت کار نکردن دکمه چایساز نفوذ آب به اتصالات آن است.
  • دومی چیزی که می تواند منجر به کار نکردن دکمه چایساز شود نوسانات برقی است، به همین دلیل هم تعمیرکار تیم آی پی توصیه می کند تا دستگاه را به طور دائک در برق نگذارید.

چرا وقتی چایساز رو روی کفی می گذاریم اتفاقی رخ نمی دهد؟

برخی از چایساز های موجود در بازار سر همی هستند، بدین شکل که از یک کتری که روی چایساز قرار می گیرد تشکیل شده اند؛ اما برخی مواقع این چایساز ها وقتی که روی کفی قرار می گیرند واکنشی نشان نمی دهند، در ادامه به بررسی علت این مشکل می پردازیم:

  • اگر کنتاکت کفی دستگاه خراب شده باشد این اتفاق امکان پذیر خواهد بود.
  • علاوه بر این در زیر کتری چایساز یک ترموستات وجود دارد که خرابی در آن می تواند منجر به این شود که دستگاه روشن نشود.
بدون برچسب

3.6/5 - (12 امتیاز)

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست