Logo

مقالات

محصولات

021-88986350 دفتر فروشگاه
سبد خرید (0)

مقالات

محصولات

پشتیبانی آنلاین

ویدیو تعویض ترموستات یخچال

3736 بازدید
0 دیدگاه

ترموستات قطعه ای در یخچال است که به وسیله آن می توان دمای یخچال را تنظیم کرد، اگر ترموستات یخچال شما با خرابی مواجه شده است و قصد رفع مشکل آن را دارید می توانید با همراهی ما در ویدیو تعویض ترموستات یخچال این کار را در منزل بدون کمک گرفتن از تعمیرکار انجام دهید.

در صورتی که برای انجام اینکار نیازمند قطعات یخچال هستید می توانید اقدام به خرید از فروشگاه قطعات لوازم خانگی آی پی یدک نمایید.

فیلم آموزش تعویض ترموستات یخچال

بسیاری از افراد علاقه ای به استفاده از خدمات تعمیرکار ندارند و از سوی دیگر هم تحمل مشکل سرد نکردن و عدم امکان تنظیم دما در یخچال خیلی خوشایند نخواهد بود به همین دلیل به ما توصیه می کنیم تا با همراهی ما در فیلم آموزشی تعویض ترموستات یخچال فریزر این مشکل را بتوانید حل کنید.

فقط به این موضوع توجه داشته باشید که هر یخچال ترموستات های متفاوت و مختلفی دارد و هر ترموستاتی برای هر یخچالی کاربرد ندارد، برای اینکه بدانید چه ترموستاتی به درد یخچال شما می خورد می توانید اقدام به استفاده از ترموستات مشابه به ترموستات قبلی دستگاه خود کنید.

وسایل مورد نیاز در ویدیو تعویض ترموستات یخچال

همانطور که در ویدیو تعویض ترموستات یخچال مشاهده کردید برای انجام این کار نیاز به برخی قطعات می باشد که برای انجام راحت تر این کار برای شما لیستی از تمامی وسایلی که برای انجام این کار نیاز دارید را تهیه کرده ایم:

  • دریل
  • یک ترموستات جدید و سالم
  • یک دم باریک جهت جدا کردن اتصالات و فیش ها
  • یک انبردست
بدون برچسب

4.5/5 - (2 امتیاز)

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست